2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs
Beskrivning: Avtalet omfattar fönsterputs av fasadfönster, mellanglas inomhus, samt i vissa fall höghöjdstädning med fönsterputs. Avtalet avser alla kommunens fastigheter samt hyrda lokaler.
Intern identifierare: 2025-00235
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000