341767-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Internettjänster – IT-kommunikation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-kommunikation
BeskrivningIT-kommunikation för Falkenbergs kommun och dess bolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001