Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement Bed Equipment — Mattresses
Referensnummer: 21FMV4239
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39143112 Madrasser
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish Defence Materiel Administration (Försvarets Materielverk, FMV) hereby invites the submission of tenders for the FMV’s procurement of Framework agreement Bed Equipment and related products – Mattresses.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 100,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35800000 Persedlar och annan utrusning, 39143112 Madrasser, 39500000 Textilvaror, 39512300 Madrassöverdrag
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen