2. Förfarande
Förfarande
Titel: SWIR camera with thermal capability
Beskrivning: SWIR camera according to specification requirements
Intern identifierare: FOI-2026-38:1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38651000 Kameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000