341872-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Renovering av byggnader – Ombyggnad Tullinge Gymnasium HUS 3-6
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmbyggnad Tullinge Gymnasium HUS 3-6
BeskrivningUpphandlingen avser ombyggnad Tullinge Gymnasium, etapp2, hus3-6.
Intern identifierareTFN/2024:00194
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareOmbyggnad Tullinge Gymnasium HUS 3-6