2. Förfarande
Förfarande
Titel: Renstransport IN-ML01 Maskinleverans med montage
Beskrivning: Denna leverans omfattar bland annat: *Projektering och konstruktion av ny renstransport. *Leverans, montage och idrifttagning av ny renstransport.
Intern identifierare: 26/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42996000 Maskiner för avloppsrening
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000