341959-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektronisk databehandling – Elektronisk underskrift
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektronisk underskrift
BeskrivningDomstolsverket har behov av en tjänst för elektronisk underskrift.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48613000 Elektronisk databehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121881:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster