See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av tjänstebåt till verksamheten Gotska Sandöns nationalpark
Beskrivning: Upphandling av begagnad tjänstebåt till verksamheten på Gotska Sandön nationalpark.
Föregående meddelande: 012596-2023
Intern identifierare: 3871-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Begagnad båt
Huvudklassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbud