See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkiv och säker förvaring
Beskrivning: Upphandling av Arkiv och säker förvaring för följande produktgrupper: Brand-och inbrottssäkra skåp - klassade skåp, Kompaktarkiv och fristående hyllor samt Förvaring plåtskåp
Intern identifierare: RS 2025-01997
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44421720 Förvaringsskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 39131100 Arkivhyllor, 39141100 Skåp och hyllor, 44421600 Värdeförvaringsskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000