342029-2017 - ResultatSverige-Strängnäs: Drift av vattenreningsanläggning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vattenreningsteknisk förvaltning av simhallar.
Referensnummer: TSN/2017:298-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
65120000 Drift av vattenreningsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud för upphandling avseende vattenreningsteknisk förvaltning av simhallar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71700000 Övervakning och kontroll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen