2. Förfarande
Förfarande
Titel: HR-tjänster
Beskrivning: Avtal att kunna avropa konsulter inom HR-roller såsom HR-partner, HR-specialister inom arbetsmiljö, rekrytering, omställningsprocess, rehabilitering, personärenden, ledarskap, lönebildning, kollektivavtalsspecialister, arbetsrättsspecialister, HR-chefer, HR-administratörer, HR analyser, säkerhetsprövningsamtal
Intern identifierare: 26-02929
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 79621000 Förmedling av kontorspersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000