342046-2025 - Resultat
Sverige – Kultur- och fritidstjänster – Dekor - Gestaltning och utsmyckning av handelsplatser
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDekor - Gestaltning och utsmyckning av handelsplatser
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal avseende gestaltning och utsmyckning av de handelsplatser Förvaltnings AB GöteborgsLokaler ansvarar för. Se även ansökningsinbjudan.
Intern identifierareGLO-2024-00083 (2)
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98350000 Kultur- och fritidstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000