Upphandlingen avser köp av digitalt låssystem till dörrar, portar, medicinskåp och medicinförråd med tillhörande service och supportavtal. Med option på digitala nyckelskåp samt montering av digitala lås.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen