342152-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Diverse medicinktekniska produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vikskärmar
Referensnummer: 2023-O000211
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33190000 Diverse medicinktekniska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser Vikskärmar till Region Skånes verksamheter i olika utföranden anpassade utefter miljön som de ska vara placerade i.