342160-2020 - ÄndringSverige-Göteborg: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner och övriga telefoner
Referensnummer: 160/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar Mobiltelefoner m.m. till Göteborgs Stad och övriga upphandlande myndigheter