See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Traktortjänster för Biobränslehantering i Lycksele och på Hedensbyn
Beskrivning: Mottagning och hantering av bränsle i anslutning till tippfickor och bränsleplaner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Traktortjänster för Biobränslehantering på Hedensbyn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108984:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Traktortjänster för Biobränslehantering i Lycksele
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108984:Lot:2