342187-2017 - ÄndringSverige-Leksand: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2017 – IT konsulter webbdesign och webbutveckling i Episerver samt löpnade support och förvaltning till Leksands kommun.
Referensnummer: 17/43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
IT – konsulter webbdesign och webbutveckling i Episerver samt löpande support och förvaltning till Leksands kommun.