2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI arbetspsykologiska urvalstester vid rekrytering samt språktest
Beskrivning: RFI för arbetspsykologiska urvalstester vid rekrytering samt språktest
Intern identifierare: Af-2024/0096 8716
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering