342467-2016 - ResultatSverige-Stockholm: Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Medarbetarundersökning.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänstekategori: nr 10: Marknads- och opinionsundersökningar
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Stockholm.
Nuts-kodSE110 Stockholms län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Medarbetarundersökning.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik, 79311000 Undersökningar, 79342311 Undersökning av kundtillfredställelse
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.