Huvudsaklig CPV-kod 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett lönesystem. Det nya lönesystemet upphandlas i tre olika upphandlingsområden där leverantör kan lämna anbud för ett, två eller samtliga upphandlingsområden.