342478-2021 - ÄndringSverige-Nacka: Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
It-arbetsplats
Referensnummer: KFKS 2021/465
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av datorer, telefoner, paddor och tillhörande utrustning.