Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledningstjänster för personal inom Arbetsmarknadsförvaltningen
Referensnummer: AMN 2020-0741-2.3.2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsmarknadsnämnden inbjuder intresserade Leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av ramavtal gällande handledningstjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 DKK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar handledning till medarbetare och ledarfunktioner inom arbetsmarknadsförvaltningen. Majoriteten av dessa har behov av grupphandledning av mer regelbunden karaktär.