2. Förfarande
Förfarande
Titel: 77081 Nätstationer
Beskrivning: Åtta Nätstationer till etableringar på den gula linjen.
Intern identifierare: FUT 2025-0378
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31213300 Kabeldistributionsskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 31681300 Elektriska kretsar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000