II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66171000 Finansiell rådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling avser en helhetstjänst för både rådgivning och tillhörande systemstöd av leasing och hyra, enligt beskrivning i upphandlingsdokument inklusive bilagor. Levererad tjänst ska täcka hela Norrköpings kommun och dess kommunägda bolags (härefter kommunkoncernen) behov behov av stöd inom området leasing och hyra. Norrköpings kommun ska äga och ha full tillgång till all verksamhetsrelaterad data samt ha åtkomst till denna med läsrättigheter i databasen.