Exempel: Upphandlingen avser anbudsområdet, fastighetsskötare i Beställarens parkeringsanläggningar. Avtal kommer att tecknas med en leverantör.
Anbudsområde
Fastighetsskötare innebär regelbunden tillsyn och kontroll samt att kunna utföra mindre åtgärder på bolagets anläggningar så att funktionerna avseende drift och skötsel samt planerat underhåll upprätthålls. För detta efterfrågas två heltidstjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 98341130 Fastighetsskötsel, 98341140 Vaktmästartjänster, 98351000 Parkeringsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Beskrivning av syftet.