2. Förfarande
Förfarande
Titel: Preparatfärgningsinstrument (IHC)
Beskrivning: Preparatfärgningsinstrument (IHC) + option
Intern identifierare: UPPH2026-00050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Preparatfärgningsinstrument (IHC)
Intern identifierare: 1868707-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1868708-1