2. Förfarande
Förfarande
Titel: Torshälla 5:8 LSS Boende Glömsta
Beskrivning: Nybyggnation av LSS boenden, 2 byggnader.
Intern identifierare: 24/64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000