2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: KTH har behov av att upphandla ett ramavtal gällande helhetsansvar för resebyråtjänster.
Intern identifierare: V-2023-0591
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: KTH har behov av resebyråtjänster.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandling av resebyråtjänster- generell
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster