342652-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Kirurgiska instrument
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kirurgiska haksystem
Referensnummer: RS 2023-00877
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33169000 Kirurgiska instrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kirurgiska haksystem
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33160000 Operationsteknik, 33162200 Operationsinstrument
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen