2. Förfarande
Förfarande
Titel: Buss 2024 - Klippan
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en (1) styck buss, fabriksny eller begagnad. Bussen ska användas som övningsfordon inom Tegelbruksskolans gymnasieutbildning, förarutbildningsprogram.
Intern identifierare: 24/80
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34121000 Bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Krav