See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Renhållning och säsongsskötsel av återvinningsstationer
Beskrivning: Renhållning och säsongsskötsel av återvinningsstationer inom Nordmaling, Umeå och Vindelns kommuner
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Renhållning Umeå 60 stycken ÅVS
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92839:Lot:2
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 90500000 Avfallstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Renhållning Vindeln 6 stycken ÅVS
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92839:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Renhållning Nordmaling 8 stycken ÅVS
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92839:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Renhållning Nordmaling, Umeå och Vindeln 74 stycken ÅVS
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92839:Lot:4