342717-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Kompressionsprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompressionsprodukter
BeskrivningKompressionsprodukter standard och måttsytt för arm/hand, bröst, bål, ben/fot mm.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102044:Lot:1