2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF- SERVICEAVTAL FÖR DRIFT OCH UNDERHÅLL AV PORTAR, OMR BUS
Beskrivning: Förvaltningen fastighet, stöd och service (FFSS, Västfastigheter) avser upphandla planerat underhåll, avhjälpande underhåll och reservdelar av Portar för områdena Borås, Skaraborg och Uddevalla i Västra Götalandsregionen.
Intern identifierare: SFSS 2025-00505
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44115310 Jalusier
Ytterligare klassificering (cpv): 44221300 Grindar, 50000000 Reparation och underhåll, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000