342793-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: KS/2018:168
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upplands Väsby kommuns nuvarande avtal gällande företagshälsovård går ut 31.12.2018 och därför går kommunen nu ut i en ny upphandling.