342864-2025 - Planering
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Prior Information Notice (PIN) - Upcoming procurements for the Swedish Emergency Network (SWEN)
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrior Information Notice (PIN) - Upcoming procurements for the Swedish Emergency Network (SWEN)
BeskrivningPrior Information Notice (PIN) - Upcoming procurements for the Swedish Emergency Network (SWEN)
Intern identifierare25/155
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning