342900-2026 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Transport av avlidna
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport av avlidna
BeskrivningRegion Dalarna avser u
Intern identifierareHSN 2025/9034
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 98370000 Begravnings- och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000