342997-2024 - Resultat
Sverige – Tolktjänster – Distanstolktjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDistanstolktjänster
BeskrivningUpphandlingen avser successiva avrop av språktjänster enligt rangordning. Upphandlingen avser tolktjänst på distans.
Föregående meddelande559853-2023
Intern identifierare3.2.1-2023-4805
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del (1)