343076-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Järfälla: Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Självserviceutrustning, meröppet-funktion och larmbågar till biblioteket i BAS Barkarby, Järfälla kommun
Referensnummer: Kdn 2021/163
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Det nybyggda biblioteket i BAS i Järfälla kommun är i behov av självserviceutrustning, entré med meröppet-funktion och larmbågar till entrén. Avtalet innefattar även service av utrustningen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35121700 Larmsystem, 39155100 Biblioteksutrustning, 79990000 Diverse företagstjänster, 79995000 Biblioteksadministration
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen