343085-2024 - Planering
Sverige – Rekryteringstjänster – EXTERN REMISS Bemanningstjänster
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEXTERN REMISS Bemanningstjänster
BeskrivningVälkomna att inkomma med synpunkter och upplysningar inför kommande upphandling av ett statligt ramavtal för rekryteringstjänster. Den externa remissen finns tillgänglig via: https://www.avropa.se/upphandlingar/bemanningstjanster/ Synpunkter och upplysningar bifogas via e-post till elinor.borell@kammarkollegiet.se Vänligen inkom med svar senast 2024-08-22.
Intern identifierare23.3-14537-2023
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79621000 Förmedling av kontorspersonal