343185-2026 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Undersökning av PFAS och sediment 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUndersökning av PFAS och sediment 2026
BeskrivningUpphandling av verifierande provtagningar PFAS och sediment 2026
Intern identifierare577-823-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45111250 Markundersökningar, 71335000 Tekniska undersökningar, 71351500 Markundersökningstjänster, 90715000 Föroreningsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000