343193-2017 - ÄndringSverige-Märsta: Installation av ventilation och luftkonditionering
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kulturtorget, DE 08 Luftbehandlingssystem för nybyggnad av bostäder i Märsta.
Referensnummer: 17/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
II.1.4.
Kort beskrivning