343207-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Kulturskoleverksamhet i Torsås kommun, 2025-80
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKulturskoleverksamhet i Torsås kommun, 2025-80
BeskrivningBedriva Kulturskola i Torsås kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001