2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) inför upphandling bemanningstjänster återvinning
Beskrivning: RFI bemanningstjänster återvinning
Intern identifierare: 24/12
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda