343331-2019 - ResultatSverige-Västerås: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal fordonskemikalier
Referensnummer: SVEA 190043
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
2 produktområden
Leverans till samtliga Svealandstrafikens depåer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen