2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyrå 2024-2
Beskrivning: Universitetet annonserar om upphandlingen av resebyrå då första försöket inte nådde de mål som finns för upphandlingen. Vi har förändrat kraven och utvärderingen något. Har man synpunkter och frågor så lämna dessa i systemets frågor- och svarfunktion.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104701:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer, 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster