2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av konsulttjänster för tekniköversikt av användningsområden för syrgas (som biprodukt vid produktion av vätgas)
Beskrivning: Detta uppdrag syftar till att ta fram ett kunskapsunderlag som ger Naturvårdsverket och andra intressenter en sammanfattad och lättillgänglig översikt över potentiella användningsområden för syrgas som uppkommer vid vätgasproduktion.
Föregående meddelande: 123456-2025
Intern identifierare: NV-25-002889
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling i dynamiskt inköpssystem.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000