2. Förfarande
Förfarande
Titel: 1 plats Alzheimer Värmdö 2021VON/0069-13
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en boende plats för person med Alzheimer placering särskilt boende äldre i området Värmdö. En förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS Särskilt boende äldre 50208, DIS Särskilt boende äldre.
Intern identifierare: 2021VON0069-13
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1 plats Alzheimer Värmdö 2021VON/0069-13