Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Karlskronahem AB.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66515200 Sakförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende fastighetsförsäkring.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66515200 Sakförsäkringar, 66516000 Ansvarsförsäkringar