Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kvalificerat konsultstöd för högsta ledningen
Referensnummer: RS 2022-02126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
konsulttjänster i kvalificerat konsultstöd för högsta ledning. Upphandlingen omfattar strategi- och managementarbete på hög strategisk nivå i första hand för regionens hälso- och sjukvårdsverksamheter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79420000 Managementtjänster, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen