2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automatisk inbäddningsstation
Beskrivning: Region Östergötland genomför en upphandling avseende Automatisk inbäddningsstation.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132272:Lot:1